Przeprowadzki Rzeszów - Usługi Transportowe - Firm - Domów - Mieszkań

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi transportowe na terenie Rzeszowa. Wysoko rozwinięte zaplecze logistyczne oraz wykwalifikowana kadra zapewniają najwyższej jakości przewozy z pełną dbałością o bezpieczeństwo powierzonych nam towarów. Specjalizujemy się w przeprowadzkach, które obejmują też firmy i biura, ale podejmujemy się również wyzwań w postaci zadań nietypowych. Doświadczenie oraz wiedza branżowa gwarantują fachową obsługę logistyczną.

Zapewniamy transport, przeprowadzki firm, biur, domów, mieszkań w Rzeszowie.

- Transport
- Transport + pomoc kierowcy
- Przeprowadzka standard (załadunek, transport, rozładunek)
- Przeprowadzka kompleksowa (pakowanie, załadunek, transport, rozładunek)
- Przewóz mebli oraz sprzętu RTV I AGD - transport specjalistyczny np. sejfy, pianina oraz wiele innych usług.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz dbałość o szczegóły, co z kolei przekłada się na niezawodność i wysoką jakość naszej pracy. Nasza oferta obejmuje również transport towarów i mebli. Podejmujemy się zarówno zleceń gabarytowych, jak i drobniejszych, kruchych i delikatnych produktów. Jako firma profesjonalna i ceniąca sobie komfort Klientów, zapewniamy wszelkie niezbędne materiały, potrzebne podczas przeprowadzki lub przewozu towarów, takie jak różnego rodzaju i rozmiaru kartony, taśmy, koce czy folie zabezpieczające. Państwa zaufanie i zadowolenie są dla nas priorytetem, dlatego z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością podchodzimy do wyznaczonych zadań.

I raz jeszcze jakość
Przed decyzją o podjęciu współpracy zapewniamy wycenę transportu mienia, a w trakcie realizacji gwarantujemy komunikację na wysokim poziomie. Państwa satysfakcja to nasza satysfakcja, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas zlecenia miały charakter profesjonalny, zakresu usług był szeroki, a przygotowana dla Państwa oferta – korzystna.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu – udzielimy Państwu wszelkich informacji dotyczących naszej oferty oraz odpowiemy na pojawiające się pytania.

Szczegóły oferty pod numerem 609 051 063